Lista uczniów przyjętych do klasy pierwszej i czwartej SP nr 2 na rok szkolny 2018/2019

Klasa 1A – sportowa Klasa 1B
  1. Bożek Kamil
  2. Brzycki Patryk
  3. Ciemięga Ewelina
  4. Falkowska – Horembała Julia
  5. Gontarz Tymoteusz
  6. Goszczyńska Nikola
  7. Jurkiewicz Hanna
  8. Kapkin Jakub
  9. Klik Hanna
  10. Kocaj Adam
  11. Kołodziejczyk Paweł
  12. Kopeć Szymon
  13. Kwaśniewska Lena
  14. Lebiedowicz Bartłomiej
  15. Łusiak Dawid
  16. Majewski Kajetan
  17. Okoński Dominik
  18. Omelczuk Karolina
  19. Pawłowski Dawid
  20. Piędzio Adam
  21. Puzio Szymon
  22. Sulewski Wiktor
  23. Szostakiewicz Karol
  24. Szumiło Filip
  25. Tyrka Marcelina

Lista rezerwowa:

  1. Gumiela Hanna
  1. Adamczuk Gabriela
  2. Foltyn Bartosz
  3. Gancarz Dawid
  4. Gumiela Hanna
  5. Jóźwiak Anna
  6. Jóźwiak Mikołaj
  7. Kokoć Michał
  8. Komendacki Konrad
  9. Kozielewicz Maja
  10. Krawczuk Ludwik
  11. Malec Gabriel
  12. Miarowska Agnieszka
  13. Miarowski Mikołaj
  14. Mielniczek Karolina
  15. Migas Lena
  16. Naworol Mikołaj
  17. Nazar Krzysztof
  18. Pietrusiewicz Adrian
  19. Przytuła Piotr
  20. Wawrusiewicz Piotr
  21. Wysocki Aleks
  22. Zając Karol
  23. Załuska Lena
Klasa 4A – sportowa Klasa 4B
  1. Czyrw Jakub
  2. Dąbrowski Leon
  3. Dęga Adam
  4. Działa Kacper
  5. Gołębiowski Karol
  6. Klusek Zuzanna
  7. Koszuta Hubert
  8. Kowalik Aleksander
  9. Łuszczewski Tymoteusz
  10. Mazur Natan
  11. Paszkiewicz Paula
  12. Pawłowski Adam
  13. Świgost Nina
  14. Tymecki Olaf
  1. Bas Iga
  2. Bielecki Mateusz
  3. Borsukiewicz Julia
  4. Bożek Julia
  5. Florek Dawid
  6. Gontarz Bartłomiej
  7. Hukowska Maja
  8. Hunkiewicz Dawid
  9. Kępa Krzysztof
  10. Kokoć Filip
  11. Kusiak Nikola
  12. Marszał Jakub
  13. Pawluk Emilia
  14. Piłat Cyprian
  15. Przekaza Dominik
  16. Sawicki Krzysztof
  17. Sekulska Anna
  18. Ślusarczyk Karol
  19. Trubaluk Amelia
  20. Turzyński Bartosz
  21. Turzyński Filip
  22. Uszko Piotr
Klasa 4C Klasa 4D
  1. Bilik Jakub
  2. Ciesielczuk Angelika
  3. Gancarz Nicola
  4. Gnieciak Lena
  5. Gumiela Anastazja
  6. Kowalczuk Kornelia
  7. Krawczuk Julia
  8. Kul Kamil
  9. Marzec Emilia
  10. Nowaczewski Kacper
  11. Papuda Julia
  12. Pijajko Adrian
  13. Pudłowski Mikołaj
  14. Szabat Wiktoria
  15. Szmit Adam
  16. Szmyt Alan
  17. Wasilik Julia
  18. Wasyna Jakub
  19. Załuski Bartłomiej
  20. Zamojtel Krystian
  1. Cegiełka Malwina
  2. Dubik Aleksandra
  3. Hałas Natalia
  4. Jarosiewicz Wiktoria
  5. Korycki Eryk
  6. Koszerny Sebastian
  7. Kot Izabela
  8. Kubiak Piotr
  9. Kudaruk Wiktor
  10. Lecko Wiktor
  11. Lipski Paweł
  12. Masłowski Jakub
  13. Nazar Tadeusz
  14. Parol Karolina
  15. Perehubka Tomasz
  16. Sadowska Magdalena
  17. Surowiec Julia
  18. Szajwaj Jan
  19. Wojtiuk Patryk
  20. Wójciuk Mateusz
  21. Wybranowski Maciej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*