Listy uczniów przyjętych do świetlicy

Świetlica dzieci starszych
(parter)
Świetlica dzieci młodszych
(II piętro)
  1. Aleksandrowicz Lena 2C
  2. Bielecki Mateusz 4B
  3. Bożek Julia 4B
  4. Brudnowska Zofia 2B
  5. Djabin Julia 3A
  6. Gołębiowska Marcelina 2C
  7. Gołębiowski Karol 4C
  8. Grabowska Oliwia 2C
  9. Gumiela Anastazja 4C
  10. Hałas Natalia 4D
  11. Hunkiewicz Dawid 4B
  12. Hunkiewicz Gabriela 2C
  13. Kasprzyk Kacper 4B
  14. Klusek Zuzanna 4D
  15. Kokoć Filip 4B
  16. Kosel Julia 2C
  17. Koszerny Sebastian 4D
  18. Kot Izabela 4D
  19. Lipnicka Gabriela 2A
  20. Lisek Wiktoria 5B
  21. Łaszkiewicz Łucja 2C
  22. Łuszczewski Tymoteusz 4A
  23. Magierka Małgorzata 3A
  24. Majka Aleksandra 2C
  25. Malinowski Filip 2B
  26. Marzec Emilia 4D
  27. Obszyński Karol 5D
  28. Pawluk Emilia 4B
  29. Perkman Małgorzata 5A
  30. Przekaza Dominik 4B
  31. Puczyk Anna 2A
  32. Sawicki Krzysztof 4B
  33. Siwek Maja 2C
  34. Skrok Bartosz 5A
  35. Skrok Maja 2A
  36. Tomaszczuk Laura 2C
  37. Trubaluk Amelia 4B
  38. Trubaluk Klaudia 2A
  39. Winiarski Michał 2B
  40. Wójciuk Mateusz 4D
  41. Wójtowicz Karol 3A
  42. Ziółkowski Aleksander 3A
  1. Adamczuk Gabriela 1B
  2. Bandachowski Samuel 1B
  3. Bożek Bartosz 1A
  4. Ciemięga Dominika 1A
  5. Falkowska – Horembała Julia 1A
  6. Gancarz Dawid 1B
  7. Goszczyńska Nikola 1A
  8. Gumiela Hanna 1A
  9. Hałasa Amelia 2A
  10. Jóźwiak Anna 1B
  11. Kokoć Michał 1B
  12. Komendacki Konrad 1B
  13. Komendacka Natalia 2C
  14. Kozielewicz Maja 1B
  15. Lipska Iga 2B
  16. Majewski Kajetan 1A
  17. Malec Gabriel 1B
  18. Marzec Karol „0”
  19. Mączka Wiktoria 2A
  20. Miarowska Agnieszka 1B
  21. Miarowski Mikołaj 1B
  22. Mielniczek Karolina 1B
  23. Okoński Dominik 1A
  24. Omelczuk Karolina 1A
  25. Perkman Anna „0”
  26. Podkański Dawid 2A
  27. Przytuła Piotr 1B
  28. Puzio Szymon 1A
  29. Rycerz Martyna „0”
  30. Sidor Julia 2A
  31. Szostakiewicz Karol 1A
  32. Szumiło Filip 1A
  33. Szura Antonina „0”
  34. Świeca Maciej 2B
  35. Tyrka Marcelina 1A
  36. Wawrusiewicz Piotr 1B
  37. Winnicki Jakub 2A
  38. Wysocki Aleks 1B
  39. Zając Karol 1B
  40. Załuska Lena 1B

Lista wniosków do wyjaśnienia (prosimy rodziców o kontakt):

  1. Złotko Anna „0”
  2. Kapkin Jakub 1A

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*