Klasy 4 – 7

Szkoła podstawowa – plan lekcji

Klasa 4A – wychowawca: Beata Drewnik
godz. poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
08.00-08.45 inf. gr.II 32 j.polski 21 inf. gr.I 19 j.ang. 12 przyroda 20
08.55-09.40 matematyka 11 matematyka 26 matematyka 29 j.polski 21 matematyka 29
09.50-10.35 j.ang. 21 w.f. muzyka 22 w.f. j.polski 21
10.45-11.30 j.polski 21 w.f. j.ang. 11 technika 11 plastyka 11
11.50-12.35 historia 28 religia 19 j.polski 21 ZzW 21 w.f.
12.50-13.35 przyroda 20 religia 27
13.45-14.30 WDŻ 12

 

Klasa 4B – wychowawca: Anna Witolska
godz. poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
08.00-08.45 przyroda 12 religia 22 matematyka 29
08.55-09.40 technika 18 matematyka 22 plastyka 35 przyroda 12 ZzW 18
09.50-10.35 inf. 19/32 w.f. matematyka 29 w.f. j.polski 20
10.45-11.30 matematyka 11 w.f. j.polski 20 j.polski 20 historia 28
11.50-12.35 j.polski 20 j.ang. 26 j.ang. 29 j.ang. 19 w.f.
12.50-13.35 WDŻ 12 muzyka 22 religia 22

 

Klasa 4C – wychowawca: Renata Rząd
godz. poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
08.00-08.45 w.f. ch. w.f. dz. WDŻ 12 ZzW 19 w.f. dz.
08.55-09.40 przyroda 20 technika 11 j.ang. 18 j.ang. 19 przyroda 20
09.50-10.35 j.polski 20 inf. 19/32 matematyka 19 matematyka 19 plastyka 32
10.45-11.30 matematyka 19 j.polski 20 muzyka 22 historia 18 j.polski 20
11.50-12.35 j.ang. 18 religia 11 j.polski 20 religia 29 matematyka 19
12.50-13.35 w.f. ch. w.f. dz. j.polski 26 w.f. dz.
13.45-14.30 w.f. dz. w.f. dz.

 

Klasa 4D – wychowawca: Beata Lichoń – Fabrowska
godz. poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
08.00-08.45 w.f. ch. w.f dz. inf. gr.I 32 w.f. dz.
08.55-09.40 j.polski 21 przyroda 12 religia 22 technika 11 j.polski 12
09.50-10.35 j.ang. 26 matematyka 27 j.polski 20 matematyka 27 matematyka 27
10.45-11.30 matematyka 27 plastyka 32 j.ang. 26 przyroda 12 j.ang. 26
11.50-12.35 muzyka 22 j.polski 19 historia 28 j.polski 20 religia 26
12.50-13.35 WDŻ 12 w.f. ch. w.f. dz. ZzW 32 w.f ch.
13.45-14.30 w.f. dz. inf. gr.II 32 w.f. ch.

 

Klasa 5A – wychowawca: Bogusława Hrycaj
godz. poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
08.00-08.45 j.polski 10 matematyka 29 przyroda 22
08.55-09.40 historia 28 j.ang. 28/31 inf. 19/32 j.ang. 18/26 j.polski 10
09.50-10.35 matematyka 11 przyroda 12 ZzW 11 przyroda 12 matematyka 29
10.45-11.30 j.polski 10 w.f. w.f. matematyka 29 w.f.
11.50-12.35 technika 11 w.f. w.f. j.polski 10 w.f.
12.50-13.35 muzyka 22 plastyka 29 j.polski 10 w.f. religia 10
13.45-14.30 w.f. WDŻ 12 j.ang. 19/26 w.f.
14.40-15.25 w.f. religia 26

 

Klasa 5B – wychowawca: Anna Olejarz
godz. poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
08.00-08.45 j.ang. 19 j.ang. 18 j.ang. 21 plastyka 29 j.polski 10
08.55-09.40 przyroda 12 w.f. w.f. j.polski 10 w.f.
09.50-10.35 j.polski 10 w.f. przyroda 12 matematyka 22 przyroda 12
10.45-11.30 matematyka 22 j.polski 10 matematyka 19 ZzW 10 inf. 32/19
11.50-12.35 religia 10 matematyka 18 j.polski 10 technika 11 religia 11
12.50-13.35 WDŻ 12 historia 11
13.45-14.30 muzyka 20

 

Klasa 6A – wychowawca: Jadwiga Stępka
godz. poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
08.00-08.45 historia 22 inf. 32/19 j.polski 10 j.polski 10 przyroda 12
08.55-09.40 j.polski 10 j.polski 10 j.polski 10 matematyka 22 w.f.
09.50-10.35 matematyka 22 j.ang. 26/31 matematyka 28 j.ang. 20/21 w.f.
10.45-11.30 j.ang. 26/29 matematyka 18 historia 28 w.f. matematyka 12
11.50-12.35 w.f. przyroda 12 przyroda 12 w.f. j.polski 10
12.50-13.35 w.f. w.f. w.f. przyroda 12 technika 11
13.45-14.30 religia 10 w.f. w.f. ZzW 12 religia 10
14.40-15.25 muzyka 22 plastyka 29

 

Klasa 6B – wychowawca: Lena Kasprzyk
godz. poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
08.00-08.45 matematyka 11 matematyka 27 religia 11
08.55-09.40 w.f. inf. 32/19 przyroda 12 plastyka 29 j.polski 21
09.50-10.35 przyroda 12 muzyka 28 w.f. matematyka 29 w.f.
10.45-11.30 historia 12 przyroda 12 matematyka 29 w.f. matematyka 29
11.50-12.35 ZzW 29 j.polski 21 j.ang. 18 przyroda 12 historia 28
12.50-13.35 j.polski 21 j.polski 21 j.polski 21 j.polski 21 j.ang. 19
13.45-14.30 j.ang. 18 religia 26 technika 11

 

Klasa 7A – wychowawca: Jolanta Jurczyńska
godz. poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
08.00-08.45 j.polski 10 muzyka 26 biologia 20 j.ros. 11/18
08.55-09.40 chemia 29 matematyka 27 geografia 20 w.f. matematyka 19
09.50-10.35 w.f. j.polski 10 w.f. j.polski 10 historia 28
10.45-11.30 w.f. j.ang. 26/22 j.polski 10 matematyka 22 j.polski 10
11.50-12.35 inf. 19/32 geografia 20 matematyka 19 j.ang. 31/32 fizyka 18
12.50-13.35 j.ros. 11/26 historia 28 fizyka 18 biologia 20 religia 21
13.45-14.30 j.ang. 26/18 religia 10 ZzW 20 plastyka 29
14.40-15.25 dor. zaw. 10

 

Klasa 7B – wychowawca: Patrycja Djabin
godz. poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
08.00-08.45 j.ang.II 26 j.polski 21 j.ang.I 28 j.ang.II 26 j.ang.I 26
08.55-09.40 matematyka 22 fizyka 18 matematyka 28 w.f. geografia 22
09.50-10.35 w.f. matematyka 18 w.f. j.ros. 11/18 matematyka 22
10.45-11.30 w.f. geografia 22 fizyka 18 j.polski 21 j.polski 21
11.50-12.35 j.polski 21 chemia 29 ZzW 26 biologia 26 chemia 29
12.50-13.35 inf. 19/32 j.ros. 11/18 historia 28 religia 19 biologia 26
13.45-14.30 muzyka 22 j.ang.II 26 j.polski 21 dor. zaw. 10 religia 21
14.40-15.25 j.ang.I 26 plastyka 29 historia 28