Rekordy lekkoatletyczne gimnazjum chłopców

Uwaga! – W tabelach ujęte są wyniki z okresu Gimnazjum nr 2
czyli od września 1999 r.

Kolejno: miejsce, imię i nazwisko, wynik, rok uzyskania wyniku

45 metrów w hali HOSiR (PR)
1 Arkadiusz PUKALUK 5,69 2002
2 Tomasz KOBYLSKI 5,74 2002
3 Rafał OLESZCZUK 6,04 2004
4 Adam CIESIELCZUK 6,28 2008
5 Marcin STEPANIUK 6,29 2011
6 Jarosław KAPKIN 6,38 2009
7 Damian LASKOWSKI 6,38 2015
8 Eryk KOŚCIOWSKI 6,39 2010
9 Paweł SIDOROWICZ 6,42 2009
10 Konrad KOŚCIOWSKI 6,52 2015
60 metrów
*Uwaga! Do pomiaru ręcznego dodano +0,27 sekundy
1 Tomasz KOBYLSKI 7,53 2002
2 Michał SIDOR 7,54 2004
3 Arkadiusz PUKALUK 7,72 2001
4 Piotr CZARNECKI 7,81 2003
5 Adam KAMIENIARZ 7,90 2003
6 Kamil FEDOROWICZ 7,97* 2003
7 Marcin SIDOR 8,01 2004
8 Michał PUZIO 8,05 2002
9 Piotr FULARA 8,13 2004
10 Hubert KRAWCZYK 8,15* 2006
11 Andrzej CZARNECKI 8,19* 2006
12 Daniel JAGIEŁŁO 8,21* 2006
13 Michał GOLEMBA 8,25 2005
14 Daniel SADOWSKI 8,25 2004
15 Mateusz KAMIŃSKI 8,27* 2006
100 metrów
*Uwaga! Do pomiaru ręcznego dodano +0,24 sekundy
1 Arkadiusz PUKALUK 11,40 2002
2 Michał SIDOR 11,74* 2005
3 Tomasz KOBYLSKI 11,80 2002
4 Rafał OLESZCZUK 12,18 2004
5 Piotr CZARNECKI 12,22* 2003
6 Konrad ZNAJOMSKI 12,38* 2005
7 Adam KAMIENIARZ 12,41 2003
8 Mateusz LASOTA 12,42 2003
9 Piotr RONDOŚ 12,54 2007
10 Eryk KOŚCIOWSKI 12,59 2010
11 Łukasz BRZYCKI 12,64 2004
12 Jakub KURZYŃSKI 12,65 2010
13 Adrian EMERLA 12,67 2009
14 Maciej SOLAK 12,69 2003
15 Maciej KAMIŃSKI 12,78 2009
16 Jakub MIELNICZUK 12,89* 2010
17 Marcin SIDOR 12,90* 2003
200 metrów
*Uwaga! Do pomiaru ręcznego dodano +0,24 sekundy
1 Arkadiusz PUKALUK 24,55* 2002
2 Piotr CZARNECKI 24,72 2003
3 Tomasz KOBYLSKI 25,10 2002
4 Adam KAMIENIARZ 25,13 2003
5 Marcin SEWERYN 25,57 2003
6 Piotr FULARA 25,73 2004
7 Rafał OLESZCZUK 26,18 2004
8 Maciej SOLAK 26,44 2003
9 Michał PUZIO 26,50* 2002
10 Marcin MIGAS 27,42 2004
300 metrów
*Uwaga! Do pomiaru ręcznego dodano +0,21 sekundy
1 Jakub MIELNICZUK 38,51 2011
2 Adam KAMIENIARZ 38,80 2003
3 Kamil FEDOROWICZ 40,40* 2003
4 Andrzej MALEC 41,08 2011
5 Marcin SEWERYN 41,13 2003
6 Michał PUZIO 41,21 2001
7 Rafał SIOMA 41,94 2003
8 Krystian DROZDA 42,20 2011
9 Kamil CIESIELCZUK 42,71* 2001
10 Jarosław JAKIMIEC 42,84 2002
11 Marcin MIGAS 43,16* 2004
12 Wojciech PIWOWAR 42,67* 2005
13 Damian MAŚLANKA 43,29* 2005
14 Marcin GOLEMBA 43,43* 2004
15 Łukasz WOJCIECHOWSKI 43,47* 2006
16 Artur CZEPIL 43,47 2011
17 Arkadiusz PUKALUK 43,68* 2001
18 Sławomir LEBIEDOWICZ 43,71* 2003
400 metrów
*Uwaga! Do pomiaru ręcznego dodano +0,21 sekundy
1 Adam KAMIENIARZ 54,12 2003
2 Kamil FEDOROWICZ 54,43 2004
3 Jakub MIELNICZUK 56,53 2010
4 Marcin SEWERYN 58,31 2003
5 Kamil CIESIELCZUK 58,71* 2002
6 Jarosław JAKIMIEC 63,94* 2001
7 Radosław PASIEKA 64,36* 2001
8 Mariusz TRACZYŃSKI 64,93* 2001
9 Kamil KASPRZAK 65,65 2003
10 Szymon CIESIELCZUK 66,36* 2001
11 Marcin MIGAS 66,59 2003
500 metrów
1 Adam KAMIENIARZ 1:14,45 2003
2 Kamil FEDOROWICZ 1:15,91 2003
3 Marcin MIGAS 1:21,79 2004
4 Michał KUBIAK 1:26,22 2005
5 Łukasz SIDOROWICZ 1:27,96 2004
6 Michał PUZIO 1:28,79 2000
7 Sławomir LEBIEDOWICZ 1:32,04 2003
8 Kamil JASINKIEWICZ 1:35,59 2005
5 okrążeń w hali HOSiR
1 Kamil FEDOROWICZ 1:13,93 2004
2 Łukasz WOJCIECHOWSKI 1:24,13 2006
3 Jakub MIELNICZUK 1:28,49 2011
4 Paweł SIDOROWICZ 1:29,51 2007
5 Albin ZACHARCZUK 1:32,56 2008
6 Michał PUZIO 1:33,91 2002
600 metrów
1 Kamil FEDOROWICZ 1:28,86 2003
2 Adam KAMIENIARZ 1:32,99 2003
3 Jakub MIELNICZUK 1:34,60 2011
4 Kamil CIESIELCZUK 1:38,54 2001
5 Michał PUZIO 1:43,19 2001
6 Marcin SEWERYN 1:44,34 2002
7 Jarosław JAKIMIEC 1:45,94 2001
8 Tomasz KASZUBA 1:46,35 2002
9 Damian ZDUN 1:46,76 2002
10 Rafał WOŚ 1:46,77 2005
800 metrów
1 Kamil FEDOROWICZ 2:03,73 2004
2 Marcin SEWERYN 2:23,49 2002
3 Michał PUZIO 2:24,18 2000
4 Tomasz KASZUBA 2:26,09 2002
1000 metrów
1 Kamil FEDOROWICZ 2:43,58 2003
2 Jakub MIELNICZUK 2:52,68 2011
3 Michał PUZIO 3:00,27 2001
4 Rafał WOŹNIAK 3:07,24 2009
5 Albin ZACHARCZUK 3:08,59 2009
6 Patryk HRACIUK 3:09,13 2011
7 Tomasz KASZUBA 3:09,16 2003
8 Krzysztof KUSIAK 3:09,47 2003
9 Łukasz SIDOROWICZ 3:10,99 2004
10 Paweł SIDOROWICZ 3:11,34 2007
11 Damian ECHTA 3:15,37 2011
12 Wojciech WOJTIUK 3:16,47 2001
13 Grzegorz WOJTIUK 3:17,25 2010
14 Marcin STEPANIUK 3:18,73 2011
15 Szymon BIELECKI 3:20,12 2004
1500 metrów
1 Kamil FEDOROWICZ 4:56,17 2002
2 Michał PUZIO 5:33,15 2001
3 Artur CAŁA 5:46,60 2001
1 Mila (1609,32 m)
1 Rafał WOŚ 6:12,27 2006
2000 metrów
1 Albin ZACHARCZUK 6:51,01 2009
2 Tomasz KASZUBA 7:02,50 2003
3 Marcin MIGAS 7:09,49 2004
4 Krzysztof KUSIAK 7:40,55 2002
5 Paweł ŚWISTOWSKI 7:45,00 2003
6 Tomasz CZEREPAK 7:52,78 2005
7 Damian ZDUN 8:03,42 2002
8 Tomasz ŻMURA 8:13,39 2001
9 Artur CAŁA 8:27,82 2002
10 Jacek PANASIEWICZ 9:21,04 2000
45 metrów przez płotki w hali HOSiR
1 Adam KAMIENIARZ 7,60 2003
2 Tomasz HUKOWSKI 7,67 2004
3 Kamil FULARA 7,69 2009
4 Mateusz KAMIŃSKI 8,34 2006
5 Kamil PASIEKA 8,39 2010
6 Dawid FULARA 8,50 2007
7 Stanislaw KORKOSZ 8,66 2011
8 Marcin RADOMSKI 8,68 2004
9 Andrzej CZARNECKI 8,81 2007
10 Michał LEWANDOWSKI 9,15 2015
11 Kamil CIESIELCZUK 9,54 2000
110 metrów przez płotki (91,4)
1 Rafał PROKOP 21,50 2002
200 metrów przez płotki
1 Michał PUZIO 37,05* 1999
2 Kamil CIESIELCZUK 38,14* 1999
3 Łukasz SEWERYN 42,11* 1999
4 Łukasz RADOMSKI 43,68* 1999
300 metrów przez płotki
1 Kamil CIESIELCZUK 47,78 2001
2 Radosław KAPKIN 57,28* 2000
3 Paweł BRZUSZCZAK 58,48* 2000
4 Jarosław JAKIMIEC 60,21* 2000
Skok w dal
1 Kamil FEDOROWICZ 5.81 2003
2 Maciej SOLAK 5.74 2003
3 Maciej SMAL 5.68 2009
4 Piotr FULARA 5.50 2004
5 Marcin RADOMSKI 5.50 2004
6 Tomasz HUKOWSKI 5.36 2004
7 Baltazar MAKIEŁA 5.26 2009
8 Arkadiusz PUKALUK 5.22 2001
9 Mateusz HRACIUK 5.14 2010
10 Eryk KOŚCIOWSKI 5.08 2011
11 Dawid PAUL 5.03 2002
12 Kamil CIESIELCZUK 5.03 2002
Trójskok
1 Adam KAMIENIARZ 11.30 2003
2 Kamil FEDOROWICZ 10.04 2003
3 Sławomir LEBIEDOWICZ 9.71 2003
Skok wzwyż
1 Jarosław KAPKIN 1.90 2010
2 Piotr FULARA 1.76 2004
3 Łukasz WOJTIUK 1.70 2002
4 Adam BOJARCZUK 1.70 2007
5 Konrad GIELETA 1.70 2015
6 Daniel SADOWSKI 1.67 2004
7 Kamil CIESIELCZUK 1.66 2001
8 Rafał PROKOP 1.65 2003
9 Konrad RATAJ 1.60 2000
10 Piotr BRZUSZCZAK 1.60 2002
11 Rafał WOŹNIAK 1.60 2010
12 Eryk KOŚCIOWSKI 1.60 2011
Pchnięcie kulą – 5 kg
1 Kamil NIEDOBIT 11.46 2009
2 Daniel PATYJEWICZ 11.30 2003
3 Paweł SAS 11.08 2007
4 Jarosław LASOTA 10.91 2005
5 Łukasz PANASIEWICZ 10.75 2005
6 Arkadiusz BERNAŚ 10.41 2005
7 Radosław KAPKIN 10.33 2002
8 Kamil MARSZAŁEK 10.26 2004
9 Kacper SZEWEŃKO 10.23 2010
10 Sylwester WYSOCKI 9.99 2003
11 Michał BAS 9.98 2011
12 Kamil FEDOROWICZ 9.86 2003
Pchnięcie kulą – 4 kg
1 Krystian FEDOROWICZ 9.52 2006
2 Rafał WOŚ 5.27 2005
Pchnięcie kulą – 7,256 kg
1 Daniel PATYJEWICZ 7.78 2002
2 Michał PUZIO 6.79 2000
Rzut dyskiem – 1 kg
1 Tomasz HUKOWSKI 30.47 2003
2 Krzysztof BERG 19.50 2002
3 Arkadiusz BERNAŚ 17.50 2004
Rzut dyskiem – 1,5 kg
1 Tomasz HUKOWSKI 32.74 2004
2 Daniel PATYJEWICZ 25.27 2003
3 Roman GREŃ 24.74 2004
4 Jarosław LASOTA 24.32 2004
5 Sylwester WYSOCKI 22.97 2003
6 Kamil MARSZAŁEK 22.47 2004
7 Patryk OBSZYŃSKI 20.97 2004
Rzut oszczepem – 800 gramów
1 Tomasz HUKOWSKI 44.48 2004
2 Sylwester WYSOCKI 28.85 2002
3 Daniel PATYJEWICZ 27.80 2002
4 Adrian MOŁDUCH 24.00 2000
Rzut oszczepem – 700 gramów
1 Tomasz HUKOWSKI 46.80 2004
2 Kamil FEDOROWICZ 41.36 2004
3 Kamil KASPRZAK 40.10 2004
4 Daniel PATYJEWICZ 31.94 2002
5 Sylwester WYSOCKI 30.54 2002
Rzut oszczepem – 600 gramów
1 Tomasz HUKOWSKI 47.91 2004
2 Kamil FEDOROWICZ 47.56 2004
3 Kamil KASPRZAK 46.63 2005
4 Paweł SIDOROWICZ 44.40 2009
5 Krystian FEDOROWICZ 43.94 2007
6 Dawid DEC 39.08 2010
7 Bartłomiej PIEKAROŚ 37.90 2010
8 Konrad SALEWSKI 37.24 2008
9 Kamil NIEDOBIT 36.88 2009
10 Adrian MOŁDUCH 36.80 2002
11 Andrzej CZARNECKI 36.17 2007
12 Michał BOJARCZUK 36.10 2005
13 Hubert NOWICKI 35.24 2008
14 Mateusz CZERW 34.98 2006
15 Artur CAŁA 34.91 2003
16 Bartłomiej SZCZEPANIK 34.45 2007
17 Daniel PATYJEWICZ 34.22 2003
Pchnięcie piłką lekarską w hali HOSiR
1 Kamil NIEDOBIT 12.00 2010
2 Radosław KAPKIN 11.25 2002
3 Rafał PANASIEWICZ 11.00 2015
4 Daniel PATYJEWICZ 10.90 2003
5 Hubert WRONA 10.90 2015
6 Mateusz CZERW 10.20 2006
Chód 1 km w hali HOSiR
1 Jarosław JAKIMIEC 6:34,25 2000
2 Grzegorz POPEK 6:54,37 2000
Chód 2000 m
1 Rafał WOŚ 13:24,25 2005
2 Kamil JASINKIEWICZ 14:21,33 2005
Chód 4000 metrów
1 Rafał WOŚ 27:21,12 2005
Chód 5000 metrów
1 Tomasz KASZUBA 29:39,89 2003
Sztafeta 4 x 1 okrążenie w hali HOSiR
1 Piotr FULARA
Rafał OLESZCZUK
Daniel SADOWSKI
Kamil FEDOROWICZ
54,68 2004
2 Tomasz KOBYLSKI
Konrad RATAJ
Michał PUZIO
Arkadiusz PUKALUK
1:01,48 2002
3 Eryk KOŚCIOWSKI
Adrian KAMIŃSKI
Rafał WOŹNIAK
Jarosław KAPKIN
1:01,50 2010
4 Paweł SIDOROWICZ
Adrian EMERLA
Albin ZACHARCZUK
Jarosław KAPKIN
1:01,93 2009
5 Andrzej CZARNECKI
Adam CIESIELCZUK
Krystian WINOGRODZKI
Paweł SAS
1:03,34 2007
6 Jakub MIELNICZUK
Eryk KOŚCIOWSKI
Szymon SZADY
Marcin STEPANIUK
1:03,44 2011
7 Mateusz CZERW
Łukasz WOJCIECHOWSKI
Hubert KRAWCZYK
Mateusz KAMIŃSKI
1:03,83 2006
8 Mateusz KISIEL
Dawid CHIMIENIEC
Marcin POCHYLCZUK
Damian LASKOWSKI
1:04,41 2015
9 Paweł SIDOROWICZ
Adam CIESIELCZUK
Grzegorz IREK
Adrian EMERLA
1:06,18 2008
Sztafeta 4 x 100 metrów
*Uwaga! Do pomiaru ręcznego dodano +0,21 sekundy
1 Piotr CZARNECKI
Michał PUZIO
Tomasz KOBYLSKI
Arkadiusz PUKALUK
47,41 2002
2 Piotr CZARNECKI
Maciej SOLAK
Piotr FULARA
Adam KAMIENIARZ
48,04 2003
3 Rafał OLESZCZUK
Kamil FEDOROWICZ
Łukasz BRZYCKI
Piotr FULARA
49,05 2004
4 Konrad RATAJ
Tomasz KOBYLSKI
Piotr CZARNECKI
Arkadiusz PUKALUK
49,23* 2001
5 Eryk KOŚCIOWSKI
Jakub MIELNICZUK
Krystian DROZDA
Paweł MOSKWA
49,51 2011
6 Jakub KURZYŃSKI
Jakub MIELNICZUK
Eryk KOŚCIOWSKI
Adrian KAMIŃSKI
49,78 2010
7 Michał SIDOR
Konrad ZNAJOMSKI
Wojciech PIWOWAR
Damian MAŚLANKA
50,01 2005
8 Adrian EMERLA
Kamil FULARA
Jarosław KAPKIN
Paweł SIDOROWICZ
52,40 2009
9 Michał PUZIO
Piotr CZARNECKI
Arkadiusz PUKALUK
Tomasz KOBYLSKI
52,42* 2000
10 Piotr RONDOŚ
Andrzej CZARNECKI
Michał KUBIAK
Tomasz CIESIELCZUK
52,49* 2007
Sztafeta 4 x 200 metrów
1 KOSZERNY
Kamil CIESIELCZUK
TRACZYŃSKI
Michał PUZIO
1:58,91 2000
Sztafeta 4 x 400 metrów
1 Adam KAMIENIARZ
Marcin SEWERYN
Sławomir LEBIEDOWICZ
Maciej SOLAK
3:59,83 2003
Sztafeta 4 x 250 metrów na naszym boisku
1 Łukasz MAŁYSKA
B. MROCZKOWSKI
Przemysław CZEPIL
Mateusz CZERW
2:30,17 2006
Sztafeta szwedzka 400 – 300 – 200 – 100
1 Eryk KOŚCIOWSKI
Krzysztof NAJA
Krystian DROZDA
Jakub MIELNICZUK
2:27,38 2011

Opracował: mgr Marek Ambroży Kitliński – nauczyciel wf
w Gimnazjum nr 2 w Hrubieszowie w latach 1999 – 2007