Szkolne rekordy lekkoatletyczne dziewcząt

Uwaga! – W tabelach ujęte są wyniki z okresu Gimnazjum nr 2 (czyli od września 1999 r.) w Hrubieszowie i wcześniejszej ośmioklasowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Hrubieszowie (do września 2000 r.) – obecnie Zespół Szkół Miejskich nr 2 w Hrubieszowie

Kolejno: miejsce, imię i nazwisko, wynik, rok uzyskania wyniku

60 metrów
Uwaga! Do pomiaru ręcznego dodano +0,27 sekundy.
1 Dorota BRZOZOWSKA 8,07 1986
2 Sylwia DĄBROWSKA 8,08 2001
3 Anna KWIATKOWSKA 8,27 1978
4 Ewa PACZAŁA 8,34 1999
5 Dominika LEBIEDOWICZ 8,35 1998
6 Małgorzata MUZYCZUK 8,37 1977
7 Dorota SIEMKO 8,37 1979
8 Aleksandra SIDOR 8,37 1981
9 Justyna PACZAŁA 8,38 2001
10 Jolanta PAŃCZYK 8,47 1974
11 Danuta MARCHEWKA 8,47 1975
12 Małgorzata MITERKA 8,47 1975
100 metrów
Uwaga! Do pomiaru ręcznego dodano +0,24 sekundy.
1 Sylwia DĄBROWSKA 12,37 2002
2 Danuta MARCHEWKA 12,84 1975
3 Justyna PACZAŁA 12,98 2002
4 Agnieszka GIERGIEL 13,04 1982
5 Dorota BRZOZOWSKA 13,04 1986
6 Magda DOROSZCZUK 13,06 2007
7 Jolanta KOTKO 13,14 1979
8 Ewa PACZAŁA 13,17 1999
9 Paulina KRZACZEK 13,18 2002
10 Dominika LEBIEDOWICZ 13,21 1999
11 Jolanta PAŃCZYK 13,24 1974
12 Aleksandra SIDOR 13,24 1980
13 Dorota SIEMKO 13,34 1979
200 metrów
Uwaga! Do pomiaru ręcznego dodano +0,24 sekundy.
1 Sylwia DĄBROWSKA 25,01 2002
2 Jolanta KOTKO 26,94 1979
3 Danuta MARCHEWKA 27,04 1975
4 Justyna PACZAŁA 27,07 2002
5 Magda DOROSZCZUK 27,26 2007
6 Ewa PACZAŁA 27,64 1999
7 Jolanta PAŃCZYK 27,74 1974
8 Dorota SIEMKO 27,74 1979
9 Aleksandra SIDOR 27,74 1981
10 Elżbieta SIENKIEWICZ 27,74 1981
11 Lucyna ZIOBRO 27,74 1983
300 metrów
Uwaga! Do pomiaru ręcznego dodano +0,21 sekundy.
1 Danuta MARCHEWKA 43,51 1975
2 Jolanta KOTKO 43,51 1979
3 Dorota SIEMKO 43,91 1979
4 Dorota BRZOZOWSKA 43,91 1986
5 Małgorzata KUNICZUK 44,01 1986
6 Sylwia DĄBROWSKA 44,43 2001
7 Ewa PACZAŁA 44,61 1999
8 Magda DOROSZCZUK 44,75 2008
9 Małgorzata MUZYCZUK 44,91 1976
10 Anna TARNOGÓRSKA 44,91 1983
11 Lucyna ZIOBRO 44,91 1984
12 Aleksandra SIDOR 45,11 1981
400 metrów
Uwaga! Do pomiaru ręcznego dodano +0,21 sekundy.
1 Jolanta PAŃCZYK 1:00,19 1974
2 Dorota SIEMKO 1:01,51 1979
3 Bożena KWAŚNIAK 1:02,11 1980
4 Jolanta KOTKO 1:02,21 1979
5 Lucyna ZIOBRO 1:02,61 1983
6 Beata MIL 1:03,21 1981
7 Małgorzata MUZYCZUK 1:03,51 1977
8 Aleksandra DOBROWOLSKA 1:04,11 1987
9 Danuta MARCHEWKA 1:04,21 1974
10 Gabriela IWAŃCZUK 1:04,41 1981
500 metrów
1 Lucyna ZIOBRO 1:21,1 1983
2 Joanna CIEŚLA 1:23,5 1983
3 Dorota ZIOBRO 1:24,8 1983
4 Barbara SZCZĘK 1:25,9 1983
5 Agnieszka WRZOS 1:26,3 1983
6 Małgorzata KUNICZUK 1:26,3 1984
7 Dorota SIEMKO 1:27,1 1978
8 Katarzyna MAZUREK 1:27,5 1983
9 Beata DENESIUK 1:27,7 1982
10 Marzena PALUCH 1:28,5 1978
600 metrów
1 Elżbieta TURZYŃSKA 1:42,00 1983
2 Majka HOJDA 1:42,54 2009
3 Monika SZUMIATA 1:43,19 1987
4 Gabriela IWAŃCZUK 1:43,70 1981
5 Beata LENARD 1:44,80 1982
6 Melania PIEKAROŚ 1:45,19 1986
7 Joanna LENARD 1:45,20 1986
8 Aneta KULIK 1:45,60 1977
9 Agnieszka WRZOS 1:46,30 1984
10 Ewa MIROWSKA 1:46,50 1983
11 Bożena KWAŚNIAK 1:46,80 1980
800 metrów
1 Majka HOJDA 2:19,50 2009
2 Elżbieta TURZYŃSKA 2:24,20 1983
3 Wanda SAFIN 2:25,60 1976
4 Beata LENARD 2:30,30 1982
5 Dorota PANASIEWICZ 2:35,00 1982
6 Aneta KULIK 2:36,10 1976
7 Bożena CHWASTEK 2:36,20 1975
8 Joanna ŚLIWIŃSKA 2:36,30 1997
9 Elżbieta CIESIELCZUK 2:36,50 1977
10 Elżbieta BORSUKIEWICZ 2:36,70 1981
11 Małgorzata TURZYŃSKA 2:36,80 1978
1000 metrów
1 Majka HOJDA 3:05,24 2008
2 Ewa MIROWSKA 3:13,00 1983
3 Joanna ŚLIWIŃSKA 3:15,20 1997
4 Monika SZUMIATA 3:20,40 1988
5 Agata BIELECKA 3:23,40 1998
6 Joanna LENARD 3:24,30 1985
7 Marzena PALUCH 3:25,40 1979
8 Dorota ZIOBRO 3:26,80 1985
9 Gabriela IWAŃCZUK 3:27,20 1979
10 Dorota BARTNIK 3:27,95 2000
11 Bożena KWAŚNIAK 3:28,50 1979
12 Bożena CHWASTEK 3:31,50 1975
13 Barbara MAJEWSKA 3:34,10 1983
1500 metrów
1 Majka HOJDA 4:50,72 2009
2 Elżbieta TURZYŃSKA 5:02,1 1983
3 Ewa MIROWSKA 5:13,2 1983
4 Beata LENARD 5:13,9 1982
5 Joanna ŚLIWIŃSKA 5:15,5 1997
6 Elżbieta GONTARZ 5:24,5 1984
7 Elżbieta BORSUKIEWICZ 5:24,9 1981
8 Małgorzata TURZYŃSKA 5:33,1 1983
9 Grażyna OLSZAK 5:33,2 1976
10 Bożena CHWASTEK 5:33,9 1975
11 Elżbieta WOŹNICA 5:41,0 1975
1 mila (1609,32 m)
1 Joanna ŚLIWIŃSKA 5:41,55 1996
2 Agnieszka ŁATKA 6:50,51 2006
2000 metrów
1 Maja HOJDA 7:06,71 2009
3000 metrów
1 Bożena CHWASTEK 12:27,2 1976
80 metrów przez płotki
1 Dorota KOLANO 14,7 1977
100 metrów przez płotki
1 Elżbieta SIENKIEWICZ 16,64 1981
2 Joanna CIEŚLA 16,64 1984
3 Barbara SZCZĘK 17,02 1985
4 Aleksandra DOBROWOLSKA 17,28 1986
5 Paulina KRZACZEK 17,34 2002
6 Marzena ZIARKIEWICZ 17,44 1982
7 Anna GANCARZ 18,04 1980
8 Małgorzata SZWANC 18,24 1985
9 Anna TARNOGÓRSKA 18,44 1983
10 Bożena KWAŚNIAK 18,74 1980
200 metrów przez płotki
1 Aleksandra DOBROWOLSKA 32,35 1986
2 Joanna CIEŚLA 32,84 1983
3 Anna TARNOGÓRSKA 32,94 1983
4 Barbara SZCZĘK 33,44 1985
5 Małgorzata MISIUK 34,14 1982
6 Anna PIEKARSKA 34,15 1991
7 Katarzyna MAZUREK 35,14 1985
8 Małgorzata SZWANC 35,44 1985
9 Paulina KRZACZEK 36,16 1999
10 Iwona SWATOWSKA 36,23 1991
11 Aneta SKIBIŃSKA 36,24 1987
300 metrów przez płotki
1 Anna PIEKARSKA 51,04 1991
2 Paulina KRZACZEK 51,41 2001
3 Justyna SEWERYN 52,72 1998
4 Katarzyna BIELECKA 53,80 2000
5 Agata BIELECKA 59,07 1998
6 Anna ŁOZA 71,53 2000
7 Joanna ANDRZEJEWSKA 81,61 2000
400 metrów przez płotki
1 Joanna CIEŚLA 1:14,60 1984
2 Barbara SZCZĘK 1:15,07 1985
Skok w dal
1 Magda DOROSZCZUK 5.63 2009
2 Sylwia DĄBROWSKA 5.55 2001
3 Małgorzata MUZYCZUK 5.25 1977
4 Justyna PACZAŁA 5.22 2002
5 Dorota SIEMKO 5.20 1978
6 Anna KWIATKOWSKA 5.15 1977
7 Lucyna ZIOBRO 5.03 1983
8 Aleksandra SIDOR 5.02 1979
9 Agnieszka GIERGIEL 5.02 1983
10 Irena TARCZ 5.00 1978
11 Monika HAPOŃSKA 5.00 1990
12 Paulina KRZACZEK 5.00 2002
Skok wzwyż
1 Joanna GÓRNIK 1.52 1983
2 Danuta KAMIENIARZ 1.51 1977
3 Dorota KOWALCZUK 1.50 1978
4 Izabela SAWICZ 1.50 1983
5 Joanna CIEŚLA 1.50 1984
6 Lilla KARCZMARCZUK 1.49 1978
7 Beata MIL 1.46 1981
8 Barbara SZCZĘK 1.46 1985
9 Agnieszka GIERGIEL 1.45 1983
10 Małgorzata SZCZEPAŃSKA 1.43 1980
Trójskok
1 Paulina KRZACZEK 9.66 2002
2 Aleksandra SZABAT 9.43 2002
3 K. CHROMIK 7.33 1999
Pchnięcie kulą 3 kg
1 Barbara SZCZĘK 9.20 1985
2 Marlena MALINOWSKA 9.20 2001
3 Ewelina GŁOGOWSKA 9.20 2003
4 Agnieszka MAGIERKA 9.11 2010
5 Agata KRASUCKA 9.08 2005
6 Krystyna KUSIAK 9.06 2010
7 Paulina KRZACZEK 8.93 2002
8 Karolina PIROGOWICZ 8.89 2009
9 Agata DZIEMIACH 8.83 1996
10 Agnieszka KONSOWICZ 8.80 2004
11 Joanna KORNIAK 8.75 2007
12 Anna KAPKIN 8.73 1996
13 Elżbieta HAŁAS 8.70 2003
Pchnięcie kulą 4 kg
1 Grażyna TRUBALUK 8.71 1973
2 Małgorzata SZCZEPAŃSKA 8.68 1981
3 Dorota KOWALCZUK 8.65 1978
4 Iwona BISZCZAK 8.65 1981
5 Dorota KOLANO 8.55 1978
Rzut dyskiem 1 kg
1 Elżbieta GŁOWACZ 29.77 1984
2 Beata PANASIEWICZ 27.16 1983
3 Anna JURCZUK II 26.72 1984
4 Anna JURCZUK I 24.80 1983
5 Grażyna TRUBALUK 23.75 1973
6 Beata JAKUBIAK 23.50 1977
7 Bożena ZARĘBA 22.99 1983
8 Małgorzata SZCZEPAŃSKA 22.40 1981
9 Ewa SZCZĘK 22.28 1983
10 Albina DUDEK 22.24 1983
Rzut oszczepem
1 Monika SMALEJ 29.90 1989
2 Małgorzata SZCZEPAŃSKA 28.90 1981
3 Maja PUKALUK 27.60 2010
4 Ewa SZCZĘK 27.36 1983
5 Małgorzata BARTOSIEWICZ 25.50 1977
6 Barbara JURCZUK 24.26 1979
7 Dorota CYBA 23.86 1984
8 Elzbieta ŻURAW 23.08 1985
9 Dorota KOLANO 23.00 1978
10 Marta LEŚNIAK 22.85 1998
11 Elżbieta KWIECIŃSKA 22.80 1980
12 Anna PAWLUK 22.80 1982
13 Paulina KRZACZEK 22.75 2002
Chód 3000 metrów
1 Agnieszka ŁATKA 16:27,11 2007
2 Joanna NOWOSAD 17:58,00 1983
3 Marzena CZAJKA 17:59,30 1987
4 Dorota BARTNIK 18:02,36 2000
5 Dorota ZABOROWSKA 18:23,90 1984
6 Dorota WIŚNIEWSKA 18:37,20 1984
7 Agata BIELECKA 19:05,00 2000
8 Dorota BIELECKA 19:05,30 1987
9 Elżbieta TURZYŃSKA 19:10,20 1982
10 Dorota HUKOWSKA 19:23,80 1983
11 Agnieszka KWIATKOWSKA 19:25,00 1983
Chód 5000 metrów
1 Agnieszka ŁATKA 26:40,43 2007
2 Joanna NOWOSAD 32:48,00 1983
4 x 100 metrów
1 Iwona KAMIEŃ
Justyna PACZAŁA
Paulina KRZACZEK
Sylwia DĄBROWSKA
51,13 2002
4 x 400 metrów
1 Elzbieta BORSUKIEWICZ
Anna ZIÓŁKOWSKA
Beata MIL
Gabriela IWAŃCZUK
4:18,00 1981
Sztafeta Olimpijska (800+400+200+100 metrów)
1 Aleksandra DOBROWOLSKA
Małgorzata KUNICZUK
Dorota BRZOZOWSKA
Agnieszka BOBIS
4:08,37 1986
4 x 200 metrów
1 Joanna KOWALCZYK
Helena STANKIEWICZ
Beata MISIUK
Agnieszka GIERGIEL
1:56,90 1981
4 x 600 metrów
1 Marzena PALUCH
Jolanta KOTKO
Anna PATKOWSKA
Małgorzata CIESIELCZUK
7:28,20 1978
4 x 60 metrów
1 Anna DZIUBIŃSKA
Anna KUŹMIŃSKA
Małgorzata MITERKA
Danuta MARCHEWKA
32,60 1974
8 x 50 metrów
1 Anna GANCARZ
Małgorzata URBANIAK
Mariola BINIĘDA
Aleksandra SIDOR
Beata ORLIK
Jolanta ZIŃ
Małgorzata FIEDUR
Maria CIĘŻKA
55,60 1978
4 x 250 metrów (na naszym boisku)
1 Estera WALICKA
Agnieszka SZWANC
Iwona NAJA
Agnieszka ŁATKA
3:00,36 2006
Sztafeta szwedzka 400 – 300 – 200 – 100
1 Natalia GRABOWSKA
Magdalena RAPA
Józefina IREK
Wioleta KACZANOWSKA
2:59,46 2011

Opracował: mgr Marek Ambroży Kitliński – nauczyciel wf
w Gimnazjum nr 2 w Hrubieszowie w latach 1999 – 2007