„Siatkarska Liga Dnia Kobiet”

8 marca w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Kobiet. Z tej okazji odbył się uroczysty apel, podczas którego Panowie Dyrektorzy – w imieniu całej męskiej części społeczności szkolnej – złożyli wszystkim paniom najserdeczniejsze życzenia. Do życzeń przyłączył się również Samorząd Uczniowski. Panie otrzymały słodkie upominki.

Następnie rozegrane zostały niezwykle emocjonujące rozgrywki sportowe „Siatkarskiej Ligi Dnia Kobiet”. Po jednej stronie siatki zagrali nauczyciele, zaś po drugiej uczniowie. W szranki stanęły zarówno panie jak i panowie. Pierwszy mecz rozegrały panie z dziewczynkami (SP i gimnazjum) – mecz zakończył się zwycięstwem pań. Drugi mecz rozegrali panowie z chłopcami (SP i gimnazjum) – mecz zakończył się zwycięstwem chłopców.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację dzisiejszego święta: wszystkim zawodnikom, którzy rozegrali wspaniałe mecze i wykazali się wielkim zaangażowaniem oraz determinacją, pani Bogusławie Hrycaj za pomoc w przygotowaniu dekoracji sali gimnastycznej.

Tekst: Anna Olejarz
Foto: Patrycja Djabin, Katarzyna Beń

[alpine-phototile-for-picasa-and-google-plus src=”user_album” uid=”marcinzorba” ualb=”6395548088213240145″ imgl=”fancybox” style=”floor” row=”4″ size=”220″ num=”100″ shadow=”1″ align=”center” max=”100″ nocredit=”1″]

2 Replies to “„Siatkarska Liga Dnia Kobiet””