Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

W dniu 22 czerwca 2018 roku o godz. 9.00 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Uroczystość uświetnili swoją obecnością: Ks. Prałat Andrzej Puzon, Przewodnicząca Rady Miasta Hrubieszowa – Pani Anna Świstowska, Pani Katarzyna Kostrubiec – Przewodnicząca Rady Rodziców, Pan Sławomir Gontarz – Wiceprzewodniczący Rady Rodziców, Pan Artur Wojtiuk – Wiceprzewodniczący Rady Rodziców, a także przedstawiciele Nadleśnictwa Strzelce i zarządu osiedla.

Uroczystość rozpoczęto od zaśpiewania hymnu państwowego, po czym Pan Dyrektor – Andrzej Jurczyński powitał zaproszonych gości, którzy następnie zabrali głos. Kolejnym punktem uroczystości było wręczenie statuetek „Przyjaciel Szkoły Podstawowej nr 2”. W tym roku otrzymali je:

  • Mariusz Nagadowski
  • Katarzyna Skrok
  • Janusz Kusiak
  • Restauracja „Magistrat”
  • Iwona Hunkiewicz
  • Agnieszka Strzelecka
  • Zdzisław Szczęk
  • Katarzyna Partyka

Po krótkiej części artystycznej rozpoczęła się najprzyjemniejsza część uroczystości, a mianowicie wręczenie nagród najwybitniejszym uczniom, nie tylko w sferze nauki, ale także za 100% frekwencję i za osiągnięcia sportowe.

Nagrody za 100 % frekwencję otrzymali:

  • Dominik Przekaza 3B
  • Lena Gnieciak 3C
  • Adrian Pijajko 3C
  • Wiktoria Jarosiewicz 3D
  • Aleksander Kowalik 3D
  • Sandra Kajdańska 4A
  • Mateusz Hawryluk 4B
  • Aleksandra Gawron 5B
  • Mateusz Grela 5B
  • Julia Gawron 6B
  • Mateusz Klamer 7B
  • Jakub Kostrubiec 2AG
  • Dominika Orłowska 2AG
  • Klaudia Samsonowicz 2AG
  • Wiktor Wasilewski 2AG
  • Tomasz Zabłocki 2AG
  • Filip Wybranowski 3AG

Najlepszy absolwent – Kinga Bartuzi 3BG

Uczniowie uhonorowani statuetką „Najlepszy uczeń w klasie”:

  • 4A – Krzysztof Płaszcewski, Bartosz Skrok
  • 4B – Kacper Gaweł
  • 4C – Zofia Załuska
  • 4D – Hanna Kossowska
  • 5A – Krzysztof Winiarski
  • 5B – Wiktoria Fila
  • 6A – Mateusz Czerkawski
  • 6B – Honorata Gieleta
  • 7A – Julia Naworol
  • 7B – Magda Pirogowicz
  • 2AG – Jakub Nazar
  • 3AG – Beata Wyczawska
  • 3BG – Kinga Bartuzi, Kamil Bartuzi

Najlepsza sportsmenka SP – Oliwia Kowalczyk
Najlepszy sportowiec SP – Mateusz Czerkawski

Najlepsza sportsmenka gimnazjum – Gabriela Panasiewicz
Najlepszy sportowiec gimnazjum – Piotr Wasyluk

Uczniowie, którzy otrzymali świadectwo z wyróżnieniem:

4A
  • Krzysztof Płaszczewski – 5,55
  • Bartosz Skrok – 5,55
  • Julia Kondratiuk – 5,27
  • Alan Sieńczyk – 5,27
  • Adam Rydel – 5,00
4B
  • Kacper Gaweł – 5,36
  • Kacper Załuski – 5,27
  • Gabriela Krystkowiak – 5,09
  • Wiktoria Lisek – 5,09
  • Lena Wołoszyn – 4,91
4C
  • Zofia Załuska – 5,45
  • Paulina Marcych – 5,36
  • Olaf Wrzyszcz – 5,36
  • Martyna Mil – 5,27
  • Bartłomiej Knap – 5,27
4D
  • Hanna Kossowska – 5,73
  • Karol Fietko – 5,64
  • Karol Obszyński – 5,55
  • Julia Bańkowska – 5,27
  • Martyna Bryk – 5,09
  • Filip Solarski – 5,09
5A
  • Krzysztof Winiarski – 5,36
  • Maciej Jóźwiak – 5,18
  • Oliwia Nowak – 4,90
  • Róża Puchalska – 4,90
  • Wiktoria Kowalczyk – 4,81
  • Emilia Wawrusiewicz – 4,81
  • Alicja Wołowiec – 4,81
5B
  • Wiktoria Fila – 5,27
  • Amelia Sagadyn – 5,00
  • Mikołaj Białek – 4,81
6A
  • Mateusz Czerkawski – 5,36
  • Laura Szala – 5,36
  • Paweł Aleksandrowicz  – 5,18
  • Jakub Główka – 5,09
  • Oliwia Kowalczyk – 5,00
  • Wiktoria Masłowska – 5,00
  • Karolina Węcławik – 5,00
  • Patrycja Pawłowska – 4,9
  • Oliwia Stecko – 4,9
  • Gabriel Bryk – 4,81
6B
  • Honorata Gieleta – 5,36
  • Amelia Pawluk – 5,00
  • Michał Suchecki – 5,00
  • Klaudia Bartosiewicz – 4, 82
  • Julia Gawron – 4,82
  • Wojciech Widz – 4,82
  • Miłosz Wójtowicz – 4,82
7A
  • Julia Naworol – 5,43
  • Tomasz Nazar – 5,07
  • Weronika Żyłowska – 4,79
  • Daria Sawicka – 4,79
7B
  • Magda Pirogowicz – 5,50
  • Michał Jóźwiak – 5,36
  • Milena Węgorek – 5,21
  • Norbert Pudło – 5,14
  • Mateusz Klamer – 5,07
  • Katarzyna Lebiedowicz – 4,93
  • Sebastian Kudaruk – 4,79
  • Piotr Pękowski – 4,79
2AG
  • Jakub Nazar – 5,27
  • Aleksandra Orłowska – 4,93
  • Wiktoria Roman – 4,93
3BG
  • Kamil Bartuzi – 5,29
  • Kinga Bartuzi – 5,29
  • Natalia Karcz – 4,94
  • Weronika Bańka – 4,89

Tekst: Marcin Mróz
Foto: Katarzyna Beń, Patrycja Djabin